PRACOWNIK PRODUKCJI W SYSTEMIE 2-ZMIANOWYM (M/K/D)

Lokalizacja Aschaffenburg-Obernau

Poszukujemy kilku pracowników produkcyjnych (m/k/d) w systemie 2-zmianowym do naszego zakładu w Aschaffenburg-Obernau ze skutkiem natychmiastowym.

Praca może być częściowo wykwalifikowana – zapewnione zostanie odpowiednie szkolenie. Wymagana jest odporność fizyczna.

Oferujemy zalety średniej wielkości firmy – rodzinną atmosferę pracy, przewidywalne systemy zmianowe od poniedziałku do piątku, bezpłatne napoje i usługę czyszczenia odzieży roboczej.

Wynagrodzenie początkowe na tym stanowisku wynosi 2 500,00 EUR brutto miesięcznie w pełnym wymiarze godzin. Po wprowadzeniu możesz skorzystać z naszych programów premiowych i otrzymać dodatkowe wynagrodzenie. Dodatkowa praca w soboty w okresach szczytu będzie nagradzana premią w wysokości 25% wynagrodzenia podstawowego. Możesz również wziąć udział w naszym firmowym programie emerytalnym i wydzierżawić rower elektryczny, jeśli chcesz.

Twoja aktywność

 • Kontrola i obsługa naszych systemów rozdrabniania, rozdrabniania i ścinania
 • Monitorowanie procesu produkcji
 • Przechowywanie przetworzonego materiału (np. katalizatorów samochodowych, filtrów cząstek stałych, złomu elektronicznego) do czasu wysyłki
 • Pomoc w pracach konserwacyjnych i drobnych naprawach

 

Twoje kwalifikacje

 • Pożądana jest sprawność manualna
 • Doświadczenie w pracy w sektorze handlowym będzie dodatkowym atutem
 • Niezawodność
 • Niezależny i ostrożny sposób pracy
 • Gotowość do pracy zmianowej (wczesna/późna zmiana)
 • Pożądana licencja na wózek widłowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany, czekamy na kompletne dokumenty aplikacyjne, najlepiej pocztą elektroniczną na adres karriere@hensel-recycling.com, z podaniem najwcześniejszej możliwej daty rozpoczęcia pracy.

 

ZALETY/KORZYŚCI

Dla naszych pracowników przemysłowych

Atrakcyjne wynagrodzenie
Oferujemy uczciwe wynagrodzenie zgodne z rynkiem, w tym firmowy program emerytalny. Specjalne wydarzenia życiowe są również dotowane finansowo, a staż pracy wynoszący 10 lat lub więcej jest nagradzany.

Nieopodatkowane świadczenie rzeczowe
Wybierz między biletem Deutschlandticket, który zapewnia elastyczną mobilność podczas podróży, a kartą voucherową na tankowanie lub zakupy.

Odzież robocza
Oferujemy profesjonalny sprzęt i bezpłatną usługę czyszczenia.

Prysznic i czas mycia
W przypadku higieny osobistej do czasu pracy wliczany jest 10-minutowy prysznic.

Kursy języka niemieckiego
Niemiecki nie jest Twoim językiem ojczystym? Nie ma problemu – oferujemy możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym kursie języka niemieckiego.

Szkolenie w zakresie wózków widłowych
Finansujemy uzyskanie prawa jazdy na wózki widłowe.

Wakacje
Odpoczynek jest ważny, dlatego pracownik otrzymuje 30 dni urlopu rocznie, a także urlop okolicznościowy na specjalne okazje. W Wigilię Bożego Narodzenia i w Sylwestra otrzymujesz również pół dnia wolnego.

Zdrowie i sport
Promujemy zdrowy styl życia, organizując grupy biegowe i piesze, triatlon Hensel Recycling Churfranken oraz leasing rowerów serwisowych. Dostępny jest również program zdrowotny „RV-Fit“.

Wydarzenia firmowe
Wspólna praca, wspólne świętowanie – letnie imprezy, przyjęcia bożonarodzeniowe, a nawet piątkowe grille czy imprezy dla pracowników lub stażystów to świetne okazje do dzielenia się pomysłami.

Bezpieczeństwo i higiena pracy
Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas ważne, dlatego posiadamy certyfikat zgodności z normą DIN EN 45001 i stale pracujemy nad optymalizacją warunków pracy.

 

Aplikacja online

  * Pole obowiązkowe