ВИРОБНИЧИЙ ПРАЦІВНИК У 2-ЗМІННОМУ РЕЖИМІ РОБОТИ (Ч/Д)

Розташування Ашаффенбург-Обернау

Ми шукаємо кількох виробничих працівників (ч/ж/д) на 2-змінну роботу для нашого заводу в Ашаффенбурзі-Обернау з негайним вступом в силу.

Робота може бути напівкваліфікованою – відповідне навчання буде надано. Фізична витривалість є обов’язковою.

Ми пропонуємо вам переваги компанії середнього розміру – знайому робочу атмосферу, передбачувані робочі зміни з понеділка по п’ятницю, безкоштовні напої та послуги з прання робочого одягу.

Початкова заробітна плата на цій посаді становить 2 500,00 євро брутто на місяць на умовах повної зайнятості. Після вступного інструктажу ви можете скористатися нашими бонусними програмами та отримати додаткову винагороду. Додаткова робота по суботах під час пікових замовлень буде винагороджена 25% бонусом до основної заробітної плати. Ви також можете взяти участь у нашій пенсійній програмі та орендувати електровелосипед, якщо бажаєте.

Ваша активність

 • Контролюйте та керуйте нашими системами подрібнення, подрібнювачами та стрижками
 • Моніторинг виробничого процесу
 • Зберігання переробленого матеріалу (наприклад, автомобільних каталізаторів, сажових фільтрів, електронного брухту) до відправки
 • Допомога в технічному обслуговуванні та дрібному ремонті

 

Ваша кваліфікація

 • Бажана вправність рук
 • Досвід роботи в комерційному секторі є перевагою
 • Надійність
 • Самостійність і акуратність в роботі
 • Готовність працювати позмінно (рання/пізня зміна)
 • Бажано мати посвідчення навантажувача

 

Якщо ви зацікавлені, ми з нетерпінням чекаємо на ваші повні аплікаційні документи, бажано надіслати їх електронною поштою на адресу karriere@hensel-recycling.com, вказавши найкоротшу можливу дату початку роботи.

 

ПЕРЕВАГИ / ВИГОДИ

Для наших промислових працівників

Приваблива винагорода
Ми пропонуємо справедливу винагороду, що відповідає ринковим умовам, включаючи корпоративну пенсійну програму. Особливі події в житті також отримують фінансову підтримку, а стаж роботи 10 років і більше винагороджується.

Неоподатковувана допомога в натуральній формі
Обирайте між проїзним квитком Deutschlandticket, який дає вам гнучку мобільність під час подорожей, або карткою-ваучером для заправки чи покупок.

Робочий одяг
Ми пропонуємо вам професійне обладнання та безкоштовне прибирання.

Час прийняття душу та прання
Для особистої гігієни в робочий час включено 10 хвилин на душ.

Курси німецької мови
Німецька – не ваша рідна мова? Не проблема – ми пропонуємо вам можливість взяти участь у безкоштовному курсі німецької мови.

Навчання роботі на вилочному навантажувачі
Ми фінансуємо придбання вашого посвідчення водія навантажувача.

Свята
Відпочинок важливий, тому ви отримуєте 30 днів відпустки на рік, а також спеціальну відпустку для особливих випадків. Напередодні Різдва та Нового року вам також надається півдня вихідних.

Здоров’я та спорт
Ми пропагуємо здоровий спосіб життя за допомогою груп для бігу та ходьби, тріатлону Hensel Recycling Churfranken та оренди службових велосипедів. Ви також можете скористатися програмою здоров’я „RV-Fit“.

Події компанії
Працюємо разом, святкуємо разом – літні вечірки, різдвяні вечірки або навіть п’ятничні барбекю, командні заходи чи заходи для стажерів пропонують чудові можливості для обміну ідеями.

Охорона праці та безпека на робочому місці
Ваше здоров’я та безпека важливі для нас, тому ми сертифіковані відповідно до стандарту DIN EN 45001 і постійно працюємо над оптимізацією умов праці.

 

ОНЛАЙН – ЗАЯВКА

  * Обов'язкове поле